Акція! Знижка з 15 вересня і до 15 жовтня 2023 р. при покупці бетону від - 10 м3 Деталі
СТРОЙТЕ КАЧЕСТВЕННО!

Розчин цементний

Заказать

(Прайс дійсний з 04.01.2024)

Марка, рухливість

Ціна без доставки грн.

М 75 П8

2200

М100 П8

2300

М150 П8

2550

М200 П8

2850

Доставка по місту:

ЗІЛ самоскид до 3 м3 - 1500 грн.

Мішалка до 6 м3 - 2500 грн.

Цементним розчином називається суміш, приготована на основі цементу - головного складового елементу всіх без винятку бетонних розчинів, штукатурних і кладок сумішей. Даний матеріал володіє відмінними показниками міцності, він універсальний, пластичний, доступний і відмінно підходить для застосування в будівельній сфері.

Розчин, виготовлений на основі цементу, використовується при зведенні цегельних стін, при виробництві бетону, при виконанні штукатурних робіт, при заливці підлог і стяжок і т. Д. До його складу входять: цемент, дрібний заповнювач і вода.Компанія «Бетон-строй» при виробництві цементного розчину використовує високоякісні хімічні добавки, що запобігають водоотделение і дозволяють розчину протягом тривалого часу зберігати свою пластичність.

Якість цементного розчину безпосередньо залежить від якості його складових компонентів і технології виробництва. Це досить відповідальний процес, порушення якого може стати причиною руйнування конструкцій в майбутньому. Крім того, дуже важливо в точності дотримуватися дозування складових частин цементного розчину, особливо співвідношення між використовуваної водою і цементом.

ОСТАВЬТЕ ЗАЯВКУ

и мы ответим на все вопросы, а также поможем просчитать стоимость заказа.