Акція! Знижка з 15 вересня і до 15 жовтня 2023 р. при покупці бетону від - 10 м3 Деталі
СТРОЙТЕ КАЧЕСТВЕННО!

Бетон-Строй - постачальник будівельних матеріалів в Харкові

Компанія «Бетонстрой» є виробником і оптовим постачальником будівельних матеріалів для приватних осіб і для підприємців міста Харкова та області. За час свого існування компанія розробила власну програму діяльності на ринку будівельних матеріалів, що на даний момент дозволяє пропонувати клієнтам відмінні умови поставки матеріалів для будівництва в широкому асортименті, а також цілком демократичні ціни. Крім того, компанія надає можливість організації роботи великої будівельної техніки на об'єктах замовника (самоскиди, екскаватори, бетононасоси, крани різної вантажопідйомності).

Виробники бетону в Харкові пропонують різні умови співпраці. Але наша компанія виділяється оптимальним співвідношенням якості та вартості виробленого матеріалу, а також наданням повних гарантій на нього. Крім того, ми забезпечуємо оперативну доставку бетону на об'єкт.

Основними перевагами роботи з компанією «Бетонстрой» є:

  • доступні ціни: ми, як виробник, пропонуємо бетонний розчин без націнок і без витрат на транспортування;
  • високий рівень обслуговування: узгодимо всі нюанси доставки, обговоримо час і терміни, підберемо оптимальні пропорції для отримання потрібної вам марки;
  • каталог бетону марок М100-М400;
  • високоякісна продукція, на яку надається гарантія відповідності заявленим технічним умовам;
  • значна економія витрат на доставку матеріалів до місця будівництва за рахунок оптимізації транспортних потоків;
  • забезпечення будівництва всіма необхідними матеріалами і спеціалізованою технікою;
  • швидка доставка будівельних матеріалів і техніки на об'єкт в чітко встановлені терміни, складання супровідної документації, надання необхідних сертифікатів і свідоцтв;
  • допомога диспетчерсько-логістичного департаменту компанії при комплектації об'єктів будівництва спеціальним транспортом, обладнанням і матеріалами.

Головним принципом роботи компанії є взаємовигідне співробітництво з замовниками, яке ґрунтується на повній довірі і розумінні всіх їх потреб і вимог. Величезна кількість приватних забудовників, а також великих будівельних організацій вибрали нашу фірму за відповідальність, надійність, стабільність і високу якість реалізованої продукції та послуг, що надаються. Ми робимо все можливе для того, щоб виправдати очікування клієнтів і завоювати їхню довіру.

Будівельні матеріали від виробника в Харкові - це гарантія надійності вашої будівлі. До нашої компанії звертаються і великі, і дрібні забудовники. Ми виконуємо відвантаження будь-якої партії товару і забезпечуємо вигідні ціни незалежно від обсягу вашого замовлення. У нас купують бетон для заливки фундаменту під котедж або паркан, а також для монолітного бетонування великих промислових об'єктів.

Співпраця з нами - це запорука вашого успіху і процвітання!

Якщо у вас виникли будь-які питання, ви завжди можете звернутися за допомогою до наших фахівців в телефонному режимі або приїхати на консультацію в офіс. Вони завжди раді допомогти клієнтам при вирішенні будь-якої задачі! Наші фахівці із задоволенням проконсультують з вибору підходящої продукції і з приводу термінів відвантаження