Акція! Знижка з 15 вересня і до 15 жовтня 2023 р. при покупці бетону від - 10 м3 Деталі
СТРОЙТЕ КАЧЕСТВЕННО!

Розчин вапняний

Заказать

(Прайс дійсний з 23.12.2019)

Найменування

Ціна грн. м3

розчин вапняний

1300

Доставка по місту ЗІЛ до 3 м3 - 700 грн.

Вапняний розчин, виготовлений з повітряної вапна, або вапна-гідратного, найчастіше використовують для внутрішніх штукатурних робіт. Найпоширенішим співвідношенням суміші є 1 до 3. Розчин, виготовлений з натуральної гідравлічного вапна (меленої або гашеного), застосовують при зовнішніх і внутрішніх штукатурних роботах, особливо коли споруда піддається впливу вологи.

На відміну від розчину з гашеного вапна, розчин, приготований з використанням меленої гідравлічного вапна, твердне швидше. Його замішують з розрахунку 250 кг вапна на 1 кубічний метр піску. Для виконання кладки в зимовий період досить часто використовують розчин, приготовлений зі штучної меленої гідравлічного вапна, що має властивість швидко з'єднуватися з водою. Такого роду розчин дуже швидко схоплюється і не підходить для штукатурних робіт, т. К. Після висихання стає досить щільним, що не пропускає повітря.

Вапняний розчин для оздоблювальних штукатурних робіт виготовляють з дрібного річкового або кар'єрного піску (1 кубічний метр) і вапняного тесту, приготованого на основі гашеного вапна повітряного (від 140 до 210 кг). Даний розчин використовують для внутрішніх оздоблювальних робіт, якщо ж споруда схильна до впливу вологи, то в процесі приготування вапняної суміші використовують гідравлічну вапно (250 кг на 1 кубічний метр піску).

Кількість цементу в цементно-вапняному розчині залежить від призначення розчину. Найчастіше його використовують в процесі внутрішніх штукатурних робіт, але бувають ситуації, коли він відмінно підходить для виконання зовнішньої штукатурки, наприклад, на сходових клітках. Для штукатурки сходових маршів цементно-вапняний розчин готують з розрахунку 100 кг цементу на 140 кг вапна, а для виконання штукатурення стін і стель в під'їздах - 60 кг цементу на 140 кг вапна. Для виконання штукатурних робіт по дротяній сітці такого роду розчин готують в пропорції 50 кг цементу і 120 - 140 кг вапна на 1 кубічний метр піску. Для приготування цементно-вапняного розчину, призначеного для виконання зовнішніх штукатурних робіт, в 1 кубічний метр оздоблювального вапняного розчину додають 100 кг цементу.

ОСТАВЬТЕ ЗАЯВКУ

и мы ответим на все вопросы, а также поможем просчитать стоимость заказа.