Акція! Знижка з 15 вересня і до 15 жовтня 2023 р. при покупці бетону від - 10 м3 Деталі
СТРОЙТЕ КАЧЕСТВЕННО!

Полістиролбетон

Заказать

(Прайс дійсний з 04.01.2023)

Полістиролбетон (Бетолайт)

Ціна з доставкою м3 грн.

М150

2900

Полістиролбетон в Харкові є порівняно новим матеріалом, проте, за досить незначний період він завоював значну популярність. Така затребуваність при виконанні будівельних робіт пов'язана в першу чергу з тим, що даний матеріал має низьку теплопровідність, легкістю і іншими технічними якостями, які вигідно виділяють з маси аналогів. Ціна пінополістиролу залежить від марки і вказується в прайсі з розрахунку за м3.

Полістиролбетон - це матеріал, що складається з цементного розчину і наповнювача - полістиролу. Для виробництва використовується спінений полістирол у вигляді гранул, який надає цементному каменю пористу структуру. У розчин також вводяться воздухововлекающие добавки і модифікатори, що виключає спливання полістиролу. В процесі застигання матеріал формує структуру з замкнутих повітряних осередків. Саме тому він відрізняється хорошими теплоізоляційними показниками в поєднанні з підвищеною міцністю.

Область використання та особливості матеріалу

Доступна вартість пінополістиролу (вдосконаленого, утепленого бетону) робить цей матеріал популярним. Але у нього є й інші переваги, яка обумовлює широке поширення.

Матеріал використовується в монолітному бетонуванні, а також для утеплення вертикальних і горизонтальних поверхонь - покрівель, горищ, несучих стін, перегородок. Крім того, він підходить для виготовлення збірних елементів - блоків, плит, стінових ЖБ елементів. Розрізняють бетон різної щільності і з різними характеристиками - морозостійкістю, опірністю стисненню, межею міцності на розтягування. У відповідності з властивостями і підбирають матеріал для різних завдань.

До основних переваг полістиролбетону відносяться:

  1. Висока шумоізоляція і низька теплопровідність.
  2. Невисока щільність.
  3. Полістиролбетон відноситься до важкогорючих матеріалів. Навіть при повному вигорянні полістиролу, що є практично неможливим, з огляду на низьку теплопровідність даного теплоізоляційного матеріалу, його міцність на стиск залишиться практично незмінною.
  4. Будівля, зведена з полістиролбетонних блоків, після облицювання цеглою або штукатурення вважається об'єктом 1 категорії вогнестійкості, отже, оштукатурені полістіролбетонниє блоки придатні для зведення висотних будівель (до 25 поверхів).
  5. Полістиролбетон відноситься до вологостійким матеріалами. Масове відношення вологи в полістиролбетону не перевищує 8%, в той момент як у пористих бетонів - 12 - 22%.
  6. Полістиролбетон витримує від 50 до 100 циклів заморожування і відтавання, що дозволяє використовувати його для виготовлення огороджувальних конструкцій.
  7. Полістиролбетон є біостійким теплоізоляційним матеріалом, він не є живильним середовищем для існування різноманітних мікроорганізмів. Він не піддається гниттю, а також не приваблює гризунів, що є дуже важливим фактором при будівництві споруд та будівель сільськогосподарської спрямованості.

ОСТАВЬТЕ ЗАЯВКУ

и мы ответим на все вопросы, а также поможем просчитать стоимость заказа.